Milenyum Metal Madencilik A.Ş. - Milas Boksit İşletmesi

TUR   |   ENG
ANA SAYFA  |  İletişim
NAKLİYE

Muğla / Milas bölgesi konum itibariyle karayolu, denizyolu ve trenyolu taşımacılığına imkan sağlamaktadır.

Denizyolu: Milas ilçesinin bir beldesi olan Güllük'te bulunan liman, bölgenin en önemli maden ihracat limanıdır.

Güllük Limanı ile ilgili detaylar için tıklayınız.

Güllük Limanı'nda herbiri saatte ortalama 300 mt dökme yük yüklemesi yapabilen 6 adet konveyör ve liebherr ıhm 150 liman vinci ile saatte ortalama 200 m3 yükleme veya boşaltma yapabilmektedir. Limanın yükleme kapasitesi konveyör ve liman vinci ile birlikte saatte ortalama 2000 mt'dir. 50 000 dwt gemilere kadar yükleme boşaltma yapılabilmektedir.

Faaliyette bulunan ocağımızın limana olan uzaklığı yaklaşık 65 km'dir. Diğer zuhurlarımızın limana olan uzaklığı 20-70 km arasýnda değişmektedir.

Karayolu: Milas ilçesi, karayolu ile ülkenin bütün yörelerine bağlantılıdır. İki zuhur hariç, hepsine ulaşan karayolu, köy yolu ve orman yolları ile ulaşım ve nakliye imkani vardır.Demiryolu: En yakın demiryolu istasyonu Aydın ili'ne bağlı Söke ilçesindedir. Demiryolu bağlantısı bulunan yerlere tren yolu taşımacılığıyla nakliye yapılması mümkündür.

Trenyolu yük taşımacılığında min. 500 tonluk partiler halinde değişik yük vagonlarıyla veya konteynerlerle nakliye yapılmaktadır.Faaliyette bulunan ocağımızın vagonlara yükleme yapılacak stok sahasına uzaklığı yaklaşık 60 km'dir.

    BOKSİT | NAKLİYE | İLETİŞİM • Copyright 2010